Genel Diş Kliniği

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

   Telefon 0344 221 19 99 / geneldis@geneldis.com   

  İletişim WhatsApp +905337936683  

× Anasayfa Çene Cerrahisi Doktor Merak Edilenler Adresimiz Randevu ve İletişim
☰ Menu

İmplant

Size sunulan implant tedavisi ile kaybettiğiniz konfor ve güveni ömür boyu sürecek şekilde tekrar kazanmanız sağlanabilir.

Implant size doğal bir görünüm verir. Ayrıca Dişlerinizin doğal fonksiyonu tekrar kazanmasını sağlar. Klasik kaplama veya köprü tedavilerinin aksine implant ile yapılan tedaviler koruyucu tedavilerdir. Sağlıklı olan komşu dişlerin üzerinde herhangi bir işlem yapılması gerekmez. Böylece sağlıklı dişleriniz olduğu gibi korunmuş ve ömürleri uzatılmış olur.

Kayıp dişlerin tamamlanmasında, ileri yaştakiler için olduğu kadar gençler için de implant tedavisi çok önemli avantajlar sunmaktadır. Kayıp dişlerden kaynaklanan konuşma zorlukları, yeterince çiğneyememe, mevcut dişlerin eksik diş boşluğuna kayması gibi problemler implant tedavisi ile ortadan kaldırılmaktadır. Yemek yerken oluşan çiğneme kuvveti implant sayesinde kemiğe aktarılır. Böylece implant yapılan bölgedeki çene kemiği erimesi de durdurulmuş olur.

İmplantlar titanyumdan yapılan yapay diş kökleridir. Titanyum mükemmel doku uyumu olan ve sağlık sektöründe en çok tercih edilen metaldir.

Tedavi öncesi

İmplant tedavisi yapılmadan önce eğer mevcut dişlerde veya dişetlerinde herhangi bir problem varsa bunlar tedavi edilir ve ağız tamamıyla sağlıklı hale getirilir. Daha sonra yapılacak klinik ve radyografik inceleme ile hangi bölgeye ne çeşit bir implant yerleştireleceğine karar verilir. Çok sayıda diş eksikliği varsa bu eksikliklerin kaç tane implant ile tamamlanabileceği saptanır. Kişeye özel olarak yapılan özenli planlama ile implantların üzerine yapılacak protezlerin, estetik ve fonksiyon bakımından mükemmel olmasını sağlar.


implant-drawing-example
Doktor

Dr.Alper Tufan


Avatar

Ağız Diş ve Çene CerrahisiÇene Cerrahisi Uzmanı Dr.Alper Tufan, Hakkında Detayli bilgilere alttaki butondan ulaşabilirsiniz.


Çene Cerrahisi

Personel

Personel


Avatar

Teknisyen Ve Protez

S

Lütfen detayli bilgi için alttaki butondan ualaşabilirsiniz.


Personel

Çalışma Saatlerimiz

Randevu - Telefon : 0344 221 19 99

İletişim WhatsApp +905337936683


  Hafta içi : 9.30 - 18.00

 cumartesi : 9.30 - 14.00

        pazar : Tatil

Lütfen Yukarıdaki Telefondan Bizim ile İletişime Geçiniz

İletişimAdresimiz


İsa Divanlı Mah. Şeyhadil Cad. Çiftaslan Sitesi No : 49 2/4 Dulkadiroğlu (130,22 km) 46100 Kahramanmaraş


Telefon ve E-mail


0344 221 19 99

geneldis@geneldis.com

İletişim WhatsApp +905337936683

HRT Tasarımda
www.geneldis.com © 2018.